OFF FASHION KIELCE

baner_orange2
Uwaga
Polish (Poland)English (United Kingdom)

baner_off201411

CASTING na MODELKI i MODELI

do konkursu OFF FASHION

25 października 2014, g. 15:00
Mała Scena KCK

casting_2014

 
Wymagania

MODELKA:

  • min. 174 cm wzrostu
  • proporcjonalna budowa ciała
  • zadbane włosy, skóra i paznokcie
  • wiek min. 15 lat
  • buty na wysokim obcasie


MODEL:

  • min. 182 cm wzrostu
  • proporcjonalna budowa ciała
  • zadbane włosy, skóra i paznokcie
  • wiek min. 15 lat


informacje:

41 36 76 702

696 083 079

CHINATOWN

"Zapomnij o tym, Jake. To Chinatown"
"Chinatown" - film Romana PolańskiegoChinatown to tajemnica.

84_plakat2014j Dzielnica z własnym językiem, stylem, enklawa inności w ogromnym mieście. Nie wejdziesz do niej i nie wtopisz się w tłum, bo zawsze będziesz inny, obcy.

Chinatown to tradycja.

Tradycja świata oddzielonego Wielkim Murem, Zakazanego Miasta w samym sercu Pekinu. To ceremoniały, wróżby i czas, który liczy się inaczej.

Chinatown to...

 

Jakie jest Wasze Chinatown Kochani Projektanci?

 

Wolicie przystroić jedwabiem terakotową armię czy może unieść się na płonących skrzydłach smoka? Wolicie rozbiegane, pośpieszne ulice Szanghaju czy może niezmącony spokój niemal zapomnianych, mistycznych miejsc?


Może według Was cały świat to wielkie Chinatown?

Widzicie go w Los Angeles lat 30-tych i dziś, na targowisku każdego polskiego miasteczka. W harmonii ryżowych tarasów i w kształcie bambusowego kapelusza.


Jakie jest Wasze Chinatown?

Jest synonimem niepodrabialnego stylu, natchnionego filozofią i mądrością Konfucjusza czy może masowo podrabianym produktem, w którym nie ma prawdy ani za yuana?


Opowiedzcie nam o Waszym Chinatown.

Dajcie tej opowieści swoją przestrzeń i własną historię. Kolory, kształty i myśl.


Niech to będzie Chinatown, którego nie da się zapomnieć.


Czekamy na projekty!

NOWOŚĆ - dla osób które mają ochotę powalczyć o dodatkową nagrodę

Drodzy projektanci mamy propozycję nowego zadania w ramach Off Fashion. Zapoznajcie się z poniższym tekstem.


bristol_logo_250 Łączenie tradycji z nowoczesnością czy sztuki z wartością użytkową jest dziś rzeczą powszechną i  modną. Hotel BRISTOL ART&SPA w Busku Zdroju (nieopodal Kielc) jest miejscem absolutnie wyjątkowym, gdzie klasyka harmonijnie łączy się z nowoczesnością, funkcjonalność technologiczna idealnie wpasowana w klimat secesyjnej willi.

Unikalność tego miejsca podkreślają dzieła sztuki współczesnych artystów, nowatorskie podejście do wnętrz i szacunek do historii.

 

Właściciele Hotelu BRISTOL, wierni fani Off Fashion, ogłaszają konkurs na zaprojektowanie strojów dla recepcjonista/recepcjonistka, kelner/kelnerka, serwis sprzątający

 

Więcej…

Program Stypendialny GRAND

stowarzyszenie_fundusz Na mocy Porozumienia między Kieleckim Centrum Kultury a Stowarzyszeniem Świętokrzyski Fundusz Lokalny, w ramach Programu Stypendialnego GRAND, Stowarzyszenie Świętokrzyski Fundusz Lokalny przyzna 1 stypendium w XVI  edycji Konkursu Off Fashion.

Program Stypendialny GRAND realizowany jest przez Stowarzyszenia Świętokrzyski Fundusz Lokalny oraz Best Western Grand Hotel w Kielcach. Program ma na celu wsparcie finansowe rozwoju wybitnie uzdolnionej młodzieży z terenu województwa świętokrzyskiego.

Warunkiem uzyskania stypendium jest zakwalifikowanie do udziału w Konkursie Off Fashion oraz pochodzenie z terenu Regionu Świętokrzyskiego.

Pokaz "THE BEST OF Mariusz Przybylski"

mprzybylski W miniony weekend na scenie za stalową kurtyną Kieleckiego Centrum Kultury odbył się retrospektywny pokaz polskiego designera Mariusza Przybylskiego.

Przed pokazem zobaczyliśmy spektakl "Monochrome" w wykonaniu Kieleckiego Teatru Tańca.

Po 15 minutach w teatralnej scenografii na dwóch obrotowych scenach rozpoczął się ekscytujący pokaz "The Best Of Mariusz Przybylski".

Tego wieczora najważniejsze były ubrania z czterech kolekcji Mariusza Przybylskiego. Dominowała klasyczna czerń. Projekty zachwycały bogatą fakturą, dodatkami oraz perfekcyjnym wykonaniem.

Na pokazie nie zabrakło jubileuszowej kolekcji Mariusza Przybylskiego "Night Air" gdzie oprócz czerni pojawiły się kwiatowe looki oraz propozycja dla panów.

Gratulujemy Mariuszowi Przybylskiemu fantastycznych looków i konsekwencji w tworzeniu kolekcji .

Mariusza Przybylskiego zobaczymy już w listopadzie jako jurora XVI edycji Off Fashion, która odbędzie się 21-22 listopada 2014r

Więcej…

 

 

unia_w